Dekrety v kampani

středa 23. leden 2013 23:00

Už se toho napsalo dost , ale nějak mi to nesedí ....

Tak o co nám tady jde ? Jak tak brouzdám debatami po netu  z h růzou koukám , kolik zlé krve pan Schwarzenberg vyvolal a přitom je to tak zbytečné. 

Prosím o kousek zpět. Co vlastně řekl ? Že pokud by se taková událost stala dnes , byla by hnána před hágský tribunál . Ano. A myslí si někdo , že pokud by teď došlo k odsunu určité části národa , ať už by byli okolnosti jakékoliv , nebyla by osoba , jež by za to nesla odpovědnost hnána před hágský tribunál ? No samozřejmě , že byla ! Ale to neznamená , že by ta osoba byla odsouzena a to samé řekl Schwarzenberg . Neodsoudil nikoho , jen řekl pravdu a to , jak by to bylo řešeno dnes , podle současného práva! A dodal , že tehdy není dnes a to je opět jen pravda. 

Zhrňme si to , neřekl nic víc a nic míň , než pravdu  a to , že teď , by se to řešilo před soudem .  To je vše ! Jen si prostě neuvědomil , anebo ani nevěřil , co tím vyvolá. Ale proč to vyvolal ? Protože jak praví přísloví , kdo chce psa být , hůl si najde a přesně o tom to je , protože kdo se nad tím zamyslel musí konstatovat , že na tom nic zlého není.  Je to pouhá fikce , pouhé a neškodné kdyby . A největším problémem je to , že na toto téma většinou diskutují lidé , jež pouze povrchně vědí o co jde , ale soudy vynášejí více než zasvěcené. Je to smutné a hloupé . 

Krásný večer všem 

Jan Páleník

Jan Páleník

Jan Páleník

O všem ....

Člověk s názorem ....

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora