Rozhovor pana Klause ...

sobota 6. říjen 2012 21:09

 

Chtěl bych za tento rozhovor poděkovat ,protože mne krapet posunul v mém pohledu na pana Klause a jsem za to rád. 

Měl jsem už trochu pocit , že panu prezidentu křivdím…. Ne , nekřivdil jsem mu ve svých myšlenkách . Ani v nejmenším.  

Útok v Chrastavě , nazve-li to někdo jinak než-li atentát , stává se  v očích pana Klause zmasírovaným a ovlivněným a ubohým a nevím čím ještě …  Krásné a typické.  Zásada číslo jedna , pan Klaus má vždy pravdu , zásada číslo dvě , pokud ji náhodou nemá , platí zásada číslo jedna ….

Karel Schwarzenberg není politik , minimálně ne český  , protože si popletl i/y ve slově celý … Pane Václave ,hradní , jedinečný a díky bohu jedinný , pokud by jediným prohřeškem našich politiků byla neznalost pravopisu , bylo by tak krásně na světě . Co dím krásně , přenádherně by se žilo ….

Podivujte se pane prezidente nad Chrastavskou akcí , nad jednáním kohokoliv , ale zastáváte –li člověka jakým je pan Bátora ,ehm , nelze brát vaše stezky vážně , pardon. 

Označujte život pana Jocha za směšný ,neznám pana Jocha , nikdy jsem jej neviděl .Napsal svůj názor , na svůj blog ,je-li to slučitelné s jeho funkcí , měl-li být odvolán , to nechci hodnotit . Ale abych označil jeho život za směšný ,pane Klaus , síla ,hloupost ,uražená ješitnost ,vrtoch ? (au) ….

Víte , mě ten rozohovor přišel jako všestrané kopání člověka , jemuž spousta lidí tak dlouho masírovala ego až narostlo do nepředstavitelných rozměrů,dostalo se do takové dimenze , kdy vše co nepochází od něj , není ok … A najednou na něj někdo zautočil jinak než-li verbálně ,neobhajuji  akci v Chrastavě,nebyl to atentát ,byla to kravina jak svět. Je pravda , že ta „kravina“ vrhla určité světlo , ale ani za mák na společnost , jak tvrdíte pane prezidente ,ale jednak na tu neschopnou skupinu co máte kolem sebe,jednu co nedokázala „kravině“ zabránit a tu druhou  jež ji pak řešila verbálně. Děs. Tam by se mohlo začít . A podepíšete –li panu Jaklovi jeho kandidaturu na prezidenta  a ani si nejste jistý , je-li to myšleno vážně ?? Kouzelné … Podepíšem vše , co ten pevný charakter donese , ne ?? Kandidaturu , nějakou tu milost ….

Víte , můj děda říkal „Dej praseti sedlo a hned si myslí , že je závodní kůň“ …Nevím proč mne to napadlo …Vskutku netuším …..

Jan Páleník

Jan Páleník

Jan Páleník

O všem ....

Člověk s názorem ....

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora